Jörgen Fogelquist oljemålning

Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning
Jörgen Fogelquist oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad och daterad Jörgen Fogelqvist 1958, olja på duk, bildmått ca 20,5x17 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

något löst bakstycke

880964

2021-03-27