Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HASSE HASSELGREN (1933-2002): "Utsnitt", signerad a tergo samt monogramsignerad HH, daterad 74, olja på duk, ca 16x 22cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
880968
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här