Oljemålning Hasse Hasselgren

Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren
Oljemålning Hasse Hasselgren

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSE HASSELGREN (1933-2002): "Utsnitt", signerad a tergo samt monogramsignerad HH, daterad 74, olja på duk, ca 16x 22cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

880968

2021-03-27