Tore Ahnoff oljemålning

Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning
Tore Ahnoff oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORE AHNOFF (1917-2016): "Fönster mot trädgården", olja på duk, signerad, 44x50cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Förekommer spikhål i duk.

880973

2021-03-27