Kjell Andersson

Kjell Andersson
Kjell Andersson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL ANDERSSON (född 1937): Komposition, serigrafi i färg, signerade Kjell Andersson och numrerade 45/75, bildmått ca 19x19 cm.

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

880975

2021-03-27