Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR JANSSON (1922-1990): Stilleben med får, monogramsignerad - AJ , olja på duk, 41x33 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
880979
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här