ALVAR JANSSON

ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON
ALVAR JANSSON

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990): Stilleben med får, monogramsignerad - AJ , olja på duk, 41x33 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

880979

2021-03-27