Alvar Jansson oljemålning

Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990), kvinnostudie, olja på pannå, signerad A Jansson, daterad-70, ,61 x 44 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

880980

2021-03-27