Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
JAN MANKER (född 1941): Komposition, signerad och daterad a tergo Jan Manker 1982 samt med dedikation, olja på pannå, ca 44,4x44 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
880981
2021-03-27