Klubbat för:
62 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Motiv med betande kor, signerad Johan krouthén, olja på duk, ca 49x74 cm
Krackeleringar
880988
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här