Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, Bjärnums Slöjdfabrik, 1960-tal, ettikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
880989
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här