Oljemålning P A Persson

Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson
Oljemålning P A Persson

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskapsmotiv, signerad P A Persson, olja på duk, ca 45x69 cm

Mindre krackeleringar

880996

2021-02-28