Soffbord Harry Snören

Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY SNÖRÉN, soffbord, 1980/90-tal, stomme med dekor av mässing samt vitmetall, etsad dekor, signerat H Snörén, höjd ca 44, 138x80 cm

Bruksslitage, repor, bucklor

881008

2021-03-06