Vitrinskåp
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1930/40-tal, mittdel med spröjsad vitrin, totalt 12 bakomliggande flyttbara hyllplan, fanér i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 153 samt 150x44 cm
Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
Nyckel finns
881015
2021-03-06