Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930/40-tal, mittdel med spröjsad vitrin, totalt 12 bakomliggande flyttbara hyllplan, fanér i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 153 samt 150x44 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
Nyckel finns

881015

2021-03-06