Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ, 1950/60-tal, 4 lådor och 1skåp, teakfanér, höjd ca 70 cm samt 77x37,5 cm
fläckar på ovansida, bruks och åldersrelaterat slitage, enstaka borrhål på kant, nyckel finns
881018
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här