Byrå teakfanér

Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér
Byrå teakfanér

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1950/60-tal, 4 lådor och 1skåp, teakfanér, höjd ca 70 cm samt 77x37,5 cm

Zustandsbeschreibung

fläckar på ovansida, bruks och åldersrelaterat slitage, enstaka borrhål på kant, nyckel finns

881018

2021-03-01