Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1950/60-tal, 4 lådor och 1skåp, teakfanér, höjd ca 70 cm samt 77x37,5 cm
Zustandsbeschreibung
fläckar på ovansida, bruks och åldersrelaterat slitage, enstaka borrhål på kant, nyckel finns
881018
2021-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner