Klubbat för:
130 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BRUNO LILJEFORS (1860-1939): "Ejdrar", monogramsignerad B.L, olja på pannå, ca 23x38 cm
881021
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här