Jonas Bohlin fåtölj

Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj
Jonas Bohlin fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Paris", fåtölj, Lammhults, etikettmärkt samt numrerad 0021, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

881028

2021-02-24