Bricka England

Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England
Bricka England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, nysilver, England, 1900-talets mitt, med hänklar, brättet med dekor av vindruvsranka i relief, längd ca 66 cm

Smärre slitage

881047

2021-02-26