Speldosa 1800-tal

Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal
Speldosa 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELDOSA, fanerad i björk, 1800-talets slut, i form av flygel, höjd ca 15, 28x19/10 cm

Ej fungerande i nuläget, lagningar, ett ben av

881056

2021-02-26