Jorge Krallis färglitografi

Jorge Krallis färglitografi
Jorge Krallis färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGE KRALLIS (född 1937): "Salabim", signerad och daterad -76, numrerad 85/310, färglitografi, bildmått ca 58x41 cm

881059

2021-02-23