Fransk litteratur 3+2 band

Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band
Fransk litteratur 3+2 band

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, Fransk litteratur, 1800-talets mitt, bestående av: "Oeuvre de M.C. Delavigne", Bruxelles 1825, 3 volymer, band I-III, 13,5x9,5 cm samt "Chansons et Poésies Diveres de M.A. Desaugiers, Nouvelle Edition, Paris 1834, 4 volymer i 2 böcker, 12,5x8,5 cm

Bruksslitage, fläckar

881060

2021-02-23