Kaffekoppar Kina 1700-tal

Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal
Kaffekoppar Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose och underglasyrblått, höjd ca 6 cm

Nagg, en med spricka, ursprungligen med underfat

881065

2021-02-26