Oljemålning Jaques Soisson
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JAQUES SOISSON (Frankrike, 1975-2012): Komposition, signerad Soisson, daterad 76, olja på duk, ca 72x60 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
881071
Päivämäärä:
2021-02-27