Litografi Josep Baques

Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques
Litografi Josep Baques

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, numrerad 29/250, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 74x53 cm

881080

2021-02-27