Oljemålning Olof Krumlinde

Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landskapsmotiv med gård, signerad, olja på duk, ca 33x45 cm

Zustandsbeschreibung

881084

2021-02-27