Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landskapsmotiv med gård, signerad, olja på duk, ca 33x45 cm
Zustandsbeschreibung
881084
2021-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner