Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORELEMENT, 7+3, senempire, skuren dekor, iform av facklor och kransar, förgyllda, längd ca 49 cm, diameter ca 22 cm
Slitage, avslag, spickor,
881095
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här