Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 7+3, senempire, skuren dekor, iform av facklor och kransar, förgyllda, längd ca 49 cm, diameter ca 22 cm

Slitage, avslag, spickor,

881095

2021-02-23