Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, lergods, Kina, 1800-tal, i form av stiliserad narcissusgrupp, glaserad, höjd ca 21 cm

Nagg, avslag, lagningar, slitage

881098

2021-02-26