Glasfåglar Oiva Toikka

Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka
Glasfåglar Oiva Toikka

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIVA TOIKKA, skulpturer, 2 st fåglar, glas, Iittala, Finland, signerade samt etikett, höjder ca 11, längd 20 cm

Kuntoraportti

Nagg

881101

Päivämäärä:

2021-02-28