Glasfåglar Oiva Toikka
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIVA TOIKKA, skulpturer, 2 st fåglar, glas, Iittala, Finland, signerade samt etikett, höjder ca 11, längd 20 cm
Kuntoraportti
Nagg
881101
Päivämäärä:
2021-02-28