Bordsur Kienzle

Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, Kienzle, 1930/40-tal, brickmärkt, fanerat hölje, nyckel medföljer, höjd ca 22, 33x12 cm

881106

2021-02-28