Dockmöbler

Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKMÖBLER, 8 dlr., omkring år 1900, bestående av buffé med tennservis, fåtöljer 1 par, salongsmöbler i rotting samt gungstol, skåpets höjd ca 36 cm

Slitage, servisen med skador

881107

2021-02-26