Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TERRIN med underfat, 1800-tal, Mariebergskopia, porslin, total höjd ca 38, underfat ca 50x40 cm
Glasybortfall, naggar förekommer
881110
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här