Terrin med underfat Mariebergskopia 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TERRIN med underfat, 1800-tal, Mariebergskopia, porslin, total höjd ca 38, underfat ca 50x40 cm

Glasybortfall, naggar förekommer

881110

2021-02-28