Pokal Böhmen

Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen
Pokal Böhmen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKAL, glas, Böhmen, 1800-talets andra hälft, hexagonal form, klar glasmassa med blå ränder, överfång i guld, höjd ca 19 cm

Smärre nagg, ursprungligen med lock

881113

2021-02-26