Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT, silver, CG Hallberg, Stockholm 1927, importstämplat, profilerad kant, diameter 24 cm, höjd 5 cm, vikt ca 310 g
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage
881127
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här