Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, GF Hallengren Malmö, 1930, 830S, importstämplat, höjd ca 24 cm, fylld fot.
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage
881128
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här