Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, ekfanèr, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm
smärre bruksslitage med enstaka mindre fläck och repa.
881141
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här