Soffbord Stockholm Ikea

Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, ekfanèr, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm

Kuntoraportti

smärre bruksslitage med enstaka mindre fläck och repa.

881141

Päivämäärä:

2021-03-01