Soffbord Stockholm Ikea
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, ekfanèr, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm
Kuntoraportti
smärre bruksslitage med enstaka mindre fläck och repa.
881141
Päivämäärä:
2021-03-01