Ewa Rudling Nico - Paris 1972

Ewa Rudling Nico - Paris 1972
Ewa Rudling Nico - Paris 1972
Ewa Rudling Nico - Paris 1972
Ewa Rudling Nico - Paris 1972

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Nico - Paris 1972", signerad och numrerad Ewa Rudling 1/30 a tergo, c-print, ca 29x20 cm

881145

2021-02-26