Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÄNGSKÅP, Dalarna, daterat 1797, blåmålat med polykrom dekor av kurbits, beslag i smide, snäpplås, höjd ca 72, 64x34, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage

881147

2021-02-24