Gustavsberg Empire matservis

Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis
Gustavsberg Empire matservis

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GUSTAVSBERG, "Empire", matservis, 120 dlr, porslin, röd samt förgylld dekor, bestående av: 19 matallrikar, 36 djupa, 14 bordstallrikar, 23 assietter i varierande storlekar, 5 uppläggningsfat, 8 uppläggningsskålar, 13 kaffekoppar med fat, 2 såsskålar, skål

Beläggningar, slitage, nagg och sprickor kan förekomma

881173

2021-02-23