Axel Larsson pall

Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall
Axel Larsson pall

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL LARSSON, pall, 1930/40-tal, stomme i betsad björk, sits i flätat sjögräs, höjd ca 42, 35x35 cm

Bruksslitage

881175

2021-02-23