Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt dragluckor med bakomliggande hyllor, teakfanér, höjd ca 71, 191x45 cm
Bruksslitage, skiva med fläckar
881178
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här