Sideboard teakfanér
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt dragluckor med bakomliggande hyllor, teakfanér, höjd ca 71, 191x45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skiva med fläckar
881178
Päivämäärä:
2021-02-23