Klubbat för:
9 400 SEK
4 000 SEK
SKÅLFAT, 1 par, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor i famille verte, med Kangxis sex karaktärers märke, diameter ca 21,5 cm
En med nagg, slitage, en med centrum retusch
881194
2021-02-24