Ljuskrona Italien

Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien
Ljuskrona Italien

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

LJUSKRONA, Italien, 1960/70-tal, stomme av förgylld mässing, behängd med fyrkantsformade prismor löst hängande på spröt, en ljuspunkt, höjd ca 30 cm, diameter ca 23 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, prismor med nagg och avslag

881202

2021-02-23