Ljuskrona Italien
Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
LJUSKRONA, Italien, 1960/70-tal, stomme av förgylld mässing, behängd med fyrkantsformade prismor löst hängande på spröt, en ljuspunkt, höjd ca 30 cm, diameter ca 23 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, prismor med nagg och avslag
881202
2021-02-23