Vitrinskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, blandstil, 1900-talets andra hälft, svagt svängda ben, fanér med riopalisander, dekor i mässing, inredd med 2 hyllplan av glas, två lådor, nyckel finns, höjd ca 146, 62x32 cm
Visning hos Nathalie Schuterman på Birger Jarlsgatan 5 24 - 28 mars.
Utlämning på Nybrogatan 32 fr o m 30 mars.
Ingen utlämning 29 mars.
Bruksslitage
881214
2021-03-30