Gunnar Zilo, Nature morte

Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte
Gunnar Zilo, Nature morte

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZILO (1885-1958): Nature Morte, signerad och daterad Zilo -26, olja på duk, 50,5x40,5 cm

881218

2021-02-28