Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sydeuropa, omkring 1900):Kvinnoprofil, otydligt signerad och daterad, pastell på papper, 45x30 cm
pappersskador
881219
2021-02-28