Oidentifierad konstnär, pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sydeuropa, omkring 1900):Kvinnoprofil, otydligt signerad och daterad, pastell på papper, 45x30 cm

pappersskador

881219

2021-02-28