Ulf Wahlberg, Landskap med hus

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Landskap med hus, signerad och daterad Ulf W -60, olja på pannå, 49,5x56 cm

881220

2021-02-28