Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): Landskap med hus, signerad och daterad Ulf W -60, olja på pannå, 49,5x56 cm
881220
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här